Firmamız Hakkında

Gösterim: 3496

Firmamız; ısıtma,soğutma ve havalandırma sektöründe köklü bir kuruluştur. 

Kalıcı olabilmek için, en önemli şartın müşteri memnuniyeti olmasını ve yüksek kaliteden taviz verilmeyeceğinin bilincindeyiz. Kalitemizi; Avrupa üretim anlayışı ve standartlarını benimsemek sureti ile prizmatik hava kanalı ve bunun yanında havalandırma ekipmanlarının imalat ve montajını yapmaktadır.  İmalatının yanı sıra Mühendislik ilkelerinden ve teknikten ödün vermeden mekanik tesisat sektöründe hizmet vermektedir.

Taahhüdümüz altında başarıyla ve takdirle tamamladığımız işlerimiz, üretmiş olduğumuz teknik ve ekonomik çözümlerimiz ile sayısı projeye imza atmanın gururu içerisindeyiz. Müşterimizle olan sıcak ve samimi ilişkilerimiz bir sonraki işler için referans ve bizim birinci derecede güvenilir ve tercih edilme sebebimiz olmuştur.

Sizde güvenilir ve işinin her zaman arkasında olan bir ortak çalışma arkadaşı arıyorsanız; en doğru adresiniz: Yurtısı Havalandırma her zaman birinci derece tercihiniz olmasını isteriz.

 

Yurtısı Havalandırma HVAC kuruluşudur.

 

HVAC, İngilizce: Heating Ventilating and Air Conditioning kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş kısaltmadır. Havalandırma sektörünün tüm dallarını kapsar. Ayrıca Makine mühendisliği alanında bir alt kol olan tesisat mühendisliği kapsamında değerlendirilebilir. Mekanik tesisat kategorisinde yer alıp termodinamik,akışkanlar mekaniği,ısı transferi gibi alt başlıklar temelini oluşturur.

 

 

Marmaray Projesi29 Ekim 2013 yılında faaliyete geçen, Asrın projesi olarak kabul edilen Marmaray projesinin havalandırma sistemlerini Yurtısı  yapmıştır.

Türkiye İş BankasıTürkiye iş bankası genel müdürlük binası 2000 yılında teslim ettik. Halen bizim ürettiğimiz havalandırma sistemi kullanılmaktadır. Şu anda birçok şubesinin çalışmalarını firmamız üstlenmektedir.

İstinye Parkİstanbul İstinye Park tesislerinin havalandırma sistemlerini firmamız hazırlamıştır.

Türkiye İş Bankası


Türkiye iş bankası genel müdürlük binası 2000 yılında teslim ettik. Halen bizim ürettiğimiz havalandırma sistemi kullanılmaktadır. Şu anda birçok şubesinin çalışmalarını firmamız üstlenmektedir.

Avrupa KonutlarıAvrupa Konutlarının havalandırma sistemleri firmamız tarafından tasarlanıp, yapılmıştır.

Kısaca..

Taahhüdümüz altında başarıyla ve takdirle tamamladığımız işlerimiz, üretmiş olduğumuz teknik ve ekonomik çözümlerimiz ile sayısız projeye imza atmanın gururu içersindeyiz. Müşterimizle olan sıcak ve samimi ilişkilerimiz bir sonraki işler için referans ve bizim birinci derecede güvenilir ve tercih edilme sebebimiz olmuştur.

Adres Bilgilerimiz

-------------------------------------------------
Orhan Gazi Mah. (Sanayi Mah) 
14. Sokak V2 Blok No : 19
Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon : +90 (212) 623 00 97
Faks : +90 (212) 623 01 03

Her Hakkı Yurtısı Havalandırmaya aittir ve saklıdır  1989 - 2014 - Tasarım Sistemim.Com -
Yayınlanan yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suçtur.