Flanş Sistem Hava Kanalları

Gösterim: 3125

Flanşlı sistem hava kanalları günümüz koşulları gereği havalandırma sistemlerinde de boyutlarını göstermektedir. 
Ülkemizde son yıllarda sistemin getirdiği özellikler ile birçok uygulamalarda tercih sebebi olmuştur. 

 

Yurtısı Hava Kanalları teknolojik yapı ile yüksek sızdırmazlık sayesinde enerji kayıplarını minimuma indirir. Hava kaçağı olmaması sebebi ile sistemin daha verimli çalışmasını sağlar, dolayısı ile işletme ve yatırım maliyetini düşürür. 

 

   

 

Örnek Uygulama

 

 


 

Kanal ve fittings malzemeleri, bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle hammadde israfını en aza indirecek şekilde otomatik plazma tezgâhında kesilir.

Düz kanal imalatı 150–2200 mm aralığında otomatik kanal makinesinde yapılmaktadır.

 

Kanallar, dirsek, redüksiyon gibi fittings malzemeleri otomatik kenet makinelerinde kenetlenir.

 


 

Paslanmaz, alüminyum ya da siyah sacdan 1.2 mm ’ye kadar otomatik olarak, daha kalın saclarda ise manuel imalat yapılmaktadır. Kanal kesitine göre seçilecek galvanizli “Ductmade” profilden flanşlarla birleştirilir.

 

Bu flanşlar kanal parçalarına punta kaynağı ile sabitlenerek kaynak yapılan yerler galvaniz boya ile boyanır. Üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanır

.

 

 

 


 

 

Marmaray Projesi29 Ekim 2013 yılında faaliyete geçen, Asrın projesi olarak kabul edilen Marmaray projesinin havalandırma sistemlerini Yurtısı  yapmıştır.

Türkiye İş BankasıTürkiye iş bankası genel müdürlük binası 2000 yılında teslim ettik. Halen bizim ürettiğimiz havalandırma sistemi kullanılmaktadır. Şu anda birçok şubesinin çalışmalarını firmamız üstlenmektedir.

İstinye Parkİstanbul İstinye Park tesislerinin havalandırma sistemlerini firmamız hazırlamıştır.

Kısaca..

Taahhüdümüz altında başarıyla ve takdirle tamamladığımız işlerimiz, üretmiş olduğumuz teknik ve ekonomik çözümlerimiz ile sayısız projeye imza atmanın gururu içersindeyiz. Müşterimizle olan sıcak ve samimi ilişkilerimiz bir sonraki işler için referans ve bizim birinci derecede güvenilir ve tercih edilme sebebimiz olmuştur.

Adres Bilgilerimiz

-------------------------------------------------
Orhan Gazi Mah. (Sanayi Mah) 
14. Sokak V2 Blok No : 19
Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Telefon : +90 (212) 623 00 97
Faks : +90 (212) 623 01 03

Her Hakkı Yurtısı Havalandırmaya aittir ve saklıdır  1989 - 2014 - Tasarım Sistemim.Com -
Yayınlanan yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suçtur.